Forum RzeĽbiarzy Forum RzeĽbiarzy
RZE¬BA w DREWNIE
Dla tych co rzeĽbi± i kochaj± piękno
Kochasz sztukę?Zapraszamy

FAQFAQ  Tutaj MieszkamTutaj Mieszkam  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Poprzedni temat :: Następny temat
witam
Autor Wiadomo¶ć
wacek721 
aktywny forumowicz

Imię: Jerzy Wacław
Nazwisko: Weron
Doł±czył: 05 Wrz 2008

Sk±d: Frysztak
Wysłany: 12-02-2011, 9:44    witam

Witam wszystkich odwiedzaj±cych moj± pracownie.Mam na imie Jurek ,mieszkam w pięknie położonej gminie na Podkarpaciu .Rzeżba ludow± zajmuje się około 5 lat . Jestem samoukiem i moja przygoda z rzeżb± zaczeła się całkiem przypadkowo ,kiedy wpadł mi w rękę ¶wi±tek ręcznie rzeżbiony i postanowiłem spróbować .I spróbowałem kozikiem i tak zostało do dzi¶ -tylko kozik wyrzuciłem. Serdecznie dziękuje wszystkim odwiedzaj±cym moj± skromn± twórczo¶ć.

skoya 
aktywny forumowicz

Imię: Jerzy
Nazwisko: Skóra
Doł±czył: 12 Sty 2009

Sk±d: Jaworzno
Wysłany: 12-02-2011, 11:51    

Witam Jurku, widzę że Twoje prace s± bliskie moim...jeżeli chodzi o tematykę i klimat,jest nas tutaj spora grupa i widzę chyba potrzebę stworzenia działu pt. "rzeĽby ludowe"....co wy na to???????? cieszę się i czekam na kolejne Twoje prace
......Pozdrawiam...JUREK ;)

wacek721 
aktywny forumowicz

Imię: Jerzy Wacław
Nazwisko: Weron
Doł±czył: 05 Wrz 2008

Sk±d: Frysztak
Wysłany: 13-02-2011, 2:35    

Witaj Jurku ; Cieszę się za miłe słowa z twojej strony.Oczywi¶cie zakładaj±c pracownie poprosiłem o wpis rzeżba ludowa. Ponieważ wchodz±cy do mojej pracowni od razu s± zorientowani czego mog± się spodziewać. Co do działu rzeżba ludowa to jest pomysł dobry ,ponieważ forum się rozrasta jest coraz więcej pracowni i ludzi kochaj±cych sztukę ludow±.A temat ludowa rzeżba jest szeroki w różnorodno¶ci prac ,regionu pochodzenia. Oczywi¶cie jestem za . Serdecznie pozdrawiam h:

Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu