Forum RzeĽbiarzy Forum RzeĽbiarzy
RZE¬BA w DREWNIE
Dla tych co rzeĽbi± i kochaj± piękno
Kochasz sztukę?Zapraszamy

FAQFAQ  Tutaj MieszkamTutaj Mieszkam  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Poprzedni temat :: Następny temat
Najazd na Sylwka :))
Autor Wiadomo¶ć
Morima 
aktywny forumowicz

Imię: Maria
Nazwisko: Moryc
Doł±czyła: 05 Lip 2007

Sk±d: Kędzierzyn-KoĽle
Wysłany: 14-06-2009, 8:41    Najazd na Sylwka :))

Dwa dni temu odwagi nabrałam i naszego kolegę forumowego - Sylwka, na jego bielsko-białych wło¶ciach najechałam :mrgreen: Jestem pod ogromnym wrażeniem, bo spotkanie było bardzo bardzo sympatyczne i miłe.
Sylwek jest fantastycznym chłopakiem, z werw±, humorem i u¶miechem od ucha do ucha :mrgreen: Miałam też okazję poznać przemił± żonę Sylwka - Monikę i najmłodsz± rodzinn± rzeĽbiarkę..córeczkę Sarę. Była jeszcze łasz±ca się psinka..to jest po prostu bardzo sympatyczna rodzinka. Szczerym moim zamiarem było tylko wpa¶ć na chwil parę..ale się trochę zasiedziałam :mrgreen: Spędziłam w tym domu bardzo sympatyczne chwile, z rzeĽb wszystkich poogl±daniem, z pogadaniem..i pokoncertowaniem..bo nasz kolega Sylwek oczywi¶cie uruchomił swoj± gitarę :mrgreen:
Poniżej ( za zgod± Sylwka) wkleję zdjęć parę..a Tobie Sylwu¶ jeszcze raz bardzo..bardzo dziękuję za tak miłe mnie przywitanie. I liczę oczywi¶cie na to, że znów trafi się nam jakie¶, może już w większym gronie spotkanie ( koniecznie z gitar± )
Wszystkim życzę spotykać takich wła¶nie ludzi, jakim jest nasz forumowy Sylwek :) Hej!

Muszę jeszcze dodać, że córcia Sara też ma już swoj± rzeĽbę wykonan± :-D , a Sylwek dla Ciebie bojowe zadanie..w try miga składaj o pracownię podanie, bo wszystkie Twoje prace aż się prosz± o forumowe pokazanie :mrgreen:

sylwek 
aktywny forumowicz

Doł±czył: 28 Kwi 2009

Sk±d: bielsko-biała
Wysłany: 19-06-2009, 10:48    

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Marysiu dziękujemy Ci z Moni± za te ciepłe słowa :) :) :) ojjjjjj skrzydełka urosły u ramion
Miło było Cie Go¶cić i zapraszamy jeszcze.Hej ale z k±d sie wzioł Pan Szagal hi...?

Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu