Forum Rzeźbiarzy Forum Rzeźbiarzy
RZEŹBA w DREWNIE
Dla tych co rzeźbią i kochają piękno
Kochasz sztukę?Zapraszamy

FAQFAQ  Tutaj MieszkamTutaj Mieszkam  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Poprzedni temat :: Następny temat
Na nutę sportową
Autor Wiadomość
Morima 
aktywny forumowicz

Imię: Maria
Nazwisko: Moryc

Wysłany: 09-09-2008, 11:42    Na nutę sportową

Rzeźbiarz w wolnych chwilach nie tylko wędkuje, grzybkuje ale na pewno i sportem się interesuje :mrgreen: . Więc wielbicielom sportu melduję, że w mojej małej mieścinie, gdzie czas raczej stoi nie płynie, 7 września doszło do międzynarodowego wydarzenia. Otóż trzeci już raz z rzędu rozegrany został Puchar Europy w Triatlonie ITU Triathlon Premium European CUP. Startowali między innymi olipmijczycy z Pekinu oraz najlepsi zawodnicy w rankingu Światowej Federacji Triathlonu. Mieli do przepłynięcia 1,5 kilometra - pływanie w Odrze, potem jazda na rowerze - 42 kilometry - i na koniec 10,5 kilometra biegu, ulicami mojego Koźlęcia. I ja tam byłam, pooglądałam, pokibicowałam i wszystko obfotografowałam :-D
I kilka fotek:
Zdjęcie 1- pływanie pań
Zdjęcie 2- panie, to chyba trzecie okrążenie ( i tędy codziennie biegnę do pracy :mrgreen:
Zdjęcie 3- zdobywczyni pucharu Czeszka,Vendula Frintowa ( tu akurat biegnie pod moimi oknami :-P
Zdjęcie 4-drugie okrążenie panów
Zdjęcie 5-na rynku-rowery na bok, zmiana obuwia..i biegi
Zdjęcie 6-mistrzynie Europy w Triatlonie ( polskie olimpijki: Maria Cześnik i Ewa Dederko zajęły 4 i 5 miejsce)
Zdjęcie 7- i mistrzowie- zwyciężył Rosjanin, Igor Sysoev. Drugie miejsce-nasz rodak, Marek Jaskółka( ze stratą 11 secund)
Zdjęcie 8- szampan też się lał :mrgreen:

Jazzir
Gość
Wysłany: 23-10-2008, 8:44    

Witam Panią Morinę !!!
Oglądałem Pani zdjęcia z zawodów w Triathlonie. I co przykuło moją uwagę - mam wrażenie że Pani miasto jest bardzo czyste. Na zdjęciach widziałem tylko liście opadłe z drzew. Ale to dodatek jakże ładny. Czy jest tak jak wrażenie mi podpowiada?
P.S. Napisałem do Administratora z zapytaniem o wtłoczenie jakimś cudem zdjęcia identyfikacyjnego w profil mój. Na razie udało mi się je zamieścić w kolejnej wypowiedzi.
Pozdrawiam i mam nadzieję i zarazem prośbę o udostępnienie zdjęć swych prac w drewnie . Bardzo by było mi miło je obejrzeć.
Pozdrawiam _ Jazzir

Morima 
aktywny forumowicz

Imię: Maria
Nazwisko: Moryc

Wysłany: 23-10-2008, 9:19    

Jazzirze, słówko w temacie miasteczka mego, zresztą nawet zawsze uporządkowanego :-D mieścinka jest niewielka, ale urokliwa, a przy tym nader wiekowa. Zieleni pod dostatkiem, bo wokoło parkiem otoczona, jest też więc gdzie randkować ( o młodzieży mowa) i spacerować (o mnie, czyli starszej młodzieży mowa) :mrgreen: Bardzo lubię..i dobrze się czuję w tej mojej mieścinie :-P
Część moich wypocin rzeźbowych wkleiłam w mojej forumowej pracowni. Powoli pękam,żeby i tymi pierwszymi z pierwszych się pochwalić, więc pewnie niedługo w pracowni też będą.
Mam nadzieję, że z tym avatorem nasz Stasiu admin Ci dopomoże. Tak w ogóle dobrze byłoby, gdybyś wystąpił też do niego o forumową pracownię. Tam można o wszystkim pogadać, nie mieszając przy tym w forumowych tematach.
I ostatnie tu słowo, będzie mi miło, jeżeli zwracać się będziesz do mnie tak "bez paniowo" :mrgreen:

Jazzir
Gość
Wysłany: 23-10-2008, 11:29    

Przepraszam za zjedzone literki." Aniołki na noc"jak to powiada moja córa. Trzymajcie się i poręczy. Do następnego , pogodnego.

Odpowiedz do tematu