Forum Rzeźbiarzy Forum Rzeźbiarzy
RZEŹBA w DREWNIE
Dla tych co rzeźbią i kochają piękno
Kochasz sztukę?Zapraszamy

FAQFAQ  Tutaj MieszkamTutaj Mieszkam  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Poprzedni temat :: Następny temat
Otwórzmy serca chwyćmy za dłuta!!!
Autor Wiadomość
WiesławKlim 
aktywny forumowicz

Imię: Wiesław
Nazwisko: Klim

Wysłany: 18-12-2012, 1:19    Otwórzmy serca chwyćmy za dłuta!!!

Zwracam się z prośbą i apelem do szanownych uczestników forum. W związku tym, iż nastała zima i zaprzyjaźnione ze mną schronisko dla bezdomnych zwierząt w Wysocku Wielkim boryka się z problemami znanymi każdemu schronisku w Polsce. Zwracam się z uprzejma prośbą do ludzi, dla których pasja jest rzeźba, aby stworzyć lub oddać jakaś zbędną rzeźbę, która zostanie wystawiona na aukcji, z której zyski zasilą schronisko. Mamy zagwarantowana oprawę medialna, dane wszystkich darczyńców zostaną upublicznione w lokalnej gazecie i telewizji. Proszę szanowne koleżanki i kolegów, aby otworzyć serce dla zwierząt, które tylko przez nas ludzi są w trudnej sytuacji, aby nie pozostać obojętnym wobec ich krzywdy. Zainteresowane osoby osobistym przybyciem poinformuje o terminie. Prace dla bezdomnych zwierząt proszę wysyłać na adres schroniska ,,Pruślińska 3 63-400 Ostrów Wielkopolski Wysocko Wielkie,,. Otwórzmy serca chwyćmy za dłuta!!!

arabski 
aktywny forumowicz

Imię: Mirosław
Nazwisko: Czeladka

Wysłany: 18-12-2012, 7:40    aukcja

Witaj Wiesiu. Czy to juz cały adres , czy jakaś nazwa schroniska jeszcze. I do kiedy mamy czas aby cosik tam wysłać ????
Pozdrówka

WiesławKlim 
aktywny forumowicz

Wysłany: 19-12-2012, 4:23    

Oj umknęła mi nazwa. Międzygminne Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Wysocku Wielkim Pruślińska 3, 63-400 Ostrów Wlkp. Wysocko Wielkie. Prace prosimy wysyłać do końca stycznia.

WiesławKlim 
aktywny forumowicz

Wysłany: 24-12-2012, 5:42    

Dzisiaj Wigilia Bożego Narodzenia, w imieniu podopiecznych Międzygminnego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Wysocku Wielkim, chciałbym życzyć wszystkim użytkownikom naszego forum Zdrowych Spokojnych i rodzinnych Świat Bożego Narodzenia a w Nowym Roku wytrwałości w dążeniu do celu i wielu wielu wspaniałych prac. W tak wyjątkowym dniu jeszcze raz zwracam się z prośba o pomoc dla zwierzaków ze schroniska. Mamy już zapewniony patronat medialny dwóch gazet i tv lokalnej, także teraz tylko od nas zależy czy aukcja charytatywna się odbędzie, wszelkie osoby pragnące pomoc proszę o kontakt na priw żeby mieć podgląd ile osób jest chętnych do udziału w naszej akcji

WiesławKlim 
aktywny forumowicz

Wysłany: 27-02-2013, 8:41    

Witam.
Z przykrością musze stwierdzić, iż odzew na mój apel był praktycznie zerowy. Moje serdeczne podziękowania kieruje do kolego Romualda Słomczewskiego, który jako jedyny otworzył serce na potrzeby zwierzaków, jego rzeźba została zlicytowana za kwotę 100 zł. W sumie udało nam się zebrać prawie 22 tys. na schronisko, z czego 8 tys. przyniosły licytacje dzieł przekazanych nam przez twórców. Już zaczynamy powoli organizować letnia edycje naszej akcji Podaj Dalej i mam nadzieje, iż tym razem nasi forumowicze będą mieli większy wkład. Serdecznie wszystkich pozdrawiam.

[ Dodano: 2013-02-27, 21:56 ]
Zabawa w rzeźbę nowoczesną oraz akwarelą na potrzeby aukcji.

malgorzata 
aktywny forumowicz

Imię: Małgorzata
Nazwisko: Kieras

Wysłany: 02-03-2013, 10:14    

Witaj Wieśku
Czuję się zawstydzona... Ostatnimi czasy nie rzeźbiłam wcale ,co nie znaczy, że nic nie robiłam .Dużo malowałam i urządzałam pracownię ceramiczną.
Kiedy prosiłeś o podarowanie rzeźb pomyślałam, że szkoda, że tylko rzeźby będą licytowane gdyż wiele razy dawałam moje obrazy na licytacje.
Jeżeli można podarować inne prace poza rzeźbami to możesz na mnie liczyć.
Mam dużo zwierząt w tym cztery psy. Mam nadzieję, że są szczęśliwe u nas. Chętnie dołożę małą cegiełkę aby pomóc tym ze schroniska.

Pozdrawiam serdecznie. Małgorzata

Odpowiedz do tematu